Muzikant zoekt Band
1694 Advertenties in de categorie "Muzikant zoekt Band"
Ik zoek enthousiaste muzikanten die een band willen vormen en samen muziek willen maken. Bijvoorbeeld op het gebied van rock of moderne soul. Qua rock bijvoorbeeld: Nirvana, Metallica, Green Day, etcetera Qua soul bijvoorbeeld: Joss Stone, Teddy Swims, Benson Boone, Sawyer Hill Of in de richting van Tracy Chapman, Beth Hart. Als de muziek maar iets bij ons teweegbrengt. Heb je interesse? Stuur dan een berichtje. Regio: Zeist / Utrecht / Amersfoort... Lees meer »
Ik ben 28 jaar oud en drum al zo'n 14 jaar. Met een aantal bands redelijk wat live ervaring opgedaan, en ben nu opzoek naar een nieuwe samenstelling waarbij ik mij als drummer kan voegen. Ik zoek een band in de hoek van het rock genre. Dat mag van mij meer de softe kant zijn (indie rock) maar ook de hardere kant (punk of hardcore). Ik heb geen interesse in coverbands. Het liefste met mensen van... Lees meer »
Hoi jongens, Ik zoek een band om bij te kunnen zingen. Ik heb een vrij groot notenbereik, maar ik heb nooit eerder in een band gezeten. Maar het lijkt me erg leuk om te doen. Ik woon in Emmen. Ik luister veel power metal, maar ik hou met zingen van een goede articulatie, duidelijk de tekst laten horen naar het publiek, verrassende melodieën, en iets pakkends maken.... Lees meer »
Ik ben een 13 jarige drummer en ik ben ver gevorderd voor mijn leeftijd. Ik speel nu 7 jaar en heb de helft daarvan in Engeland les gehad van Frank Tontoh, de drummer van Amy Winehouse, George Michael en Craig David. Ik speel alle soort muziek maar ‘t liefst Rock, Indie en Blues En ik zoek nu een band om mee te spelen, oefenen en hopelijk mee op te treden.... Lees meer »
Hoi, leuk dat je mijn advertentie leest. Ik ben een creatieve celliste die hobbiematig speelt. In mijn kinderjaren ben ik begonnen met lessen en destijds was ik best fanatiek. Maar zoals dat gaat ben ik tijdens mijn tienerjaren de cello een beetje vergeten. Sinds een tijdje heb ik het weer opgepakt, en hoewel mijn speelvaardigheid nog wat afgestoft moet worden, heb ik er veel plezier in. Het lijkt mij heel leuk om samen muziek te maken.... Lees meer »
Ik zing al heel veel jaar en heb ook vaker opgetreden. Vaak ben ik voor iemand anders bezig-maar nu wil ik graag voor mezelf iets op gaan starten. Ik ben Schots (47 jaar) en zing traditionele liedjes maar mijn hart ligt bij artiesten zoals Lady Gaga, Joni Mitchell, Adele en nog veel andere. Het lijkt mij leuk om in 2025 te gaan knallen samen met guitaristen/drummers/pianisten. Spreekt dit jou aan? Neem contact met mij op!... Lees meer »
Hoi, Ik ben een enthousiaste twintiger met een passie voor muziek. Het lijkt mij enorm leuk om te zingen in een band. Ik luister zelf graag naar popmuziek/ indiemuziek en ik sta open voor een eigen sound en/of het coveren van bekende nummers. Ben jij op zoek naar een zangeres? Stuur dan zeker een berichtje.... Lees meer »
Ik ben Marijn Franssen (17). Ik drum al een aantal jaren en ben voor mijn gevoel klaar voor een band, ik ben opzoek naar een rock band. Mijn muziek smaak ligt bij: While She Sleeps, The Ghost Inside, Boundaries enz. Bij interesse graag een mail sturen naar: Marijnfranssen06@gmail.com... Lees meer »
Hoi! Ik ben Ben (43) en ik wil een band op gaan zetten in of rond Rotterdam, een beetje in de sfeer van Fink, Alt-J, (het steviger werk van) Elbow. Mijn doel is om naar een eigen sound op zoek te gaan en daarvoor is het natuurlijk bepalend wat iedereen zelf meebrengt. Ik zoek nog enkele ervaren en creatieve muzikanten die daar wel zin in hebben. Uiteraard is er de ambitie om opnames uit te brengen... Lees meer »
I'm looking for a guitarist or pianist to start a duo, initially focusing on covers with the intention to eventually write original music and possibly expand into a larger band or project. The styles I'm most interested in are (neo)soul, jazz, funk, and pop. If this resonates with you, it would be great if you also enjoy writing music and improvising. I'm based in Hoorn but am open to traveling for rehearsals.... Lees meer »
Best bekeken in "Muzikant Zoekt Band"
- Ervaren Bassist heeft tijd over(2084 views)
- Gitarist zoekt (1275 views)
- Gitarist zoekt zanger(s)(es)(898 views)
- Zangeres zoekt band/muzikanten(727 views)
- Gitarist regio Rotterdam op zoek naar toffe coverband :-)(586 views)
- Gitarist zoekt (indie) rockband(580 views)
- Enthousiaste zangeres zoekt band(512 views)