Muzikanten Gezocht

3276 Advertenties in de categorie "Muzikant Gezocht"

Looking for musicians to shred old school skate punk covers Black Flag, Minor Threat, Misfits, Gorilla Biscuits, Bad Religion, Ramones, Blink-182, Fugazi, Descendents, Pennywise, THPS soundtracks. Any age and sex. Wild on stage. Planned rehearsal area: Amsterdam. DM if interested!... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Zanger/Zangeres Gezocht in Amsterdam (Noord-Holland)" door gebruiker op 09-09-2024, 77 keer bekeken.

Looking for musicians to shred old school skate punk covers Black Flag, Minor Threat, Misfits, Gorilla Biscuits, Bad Religion, Ramones, Blink-182, Fugazi, Descendents, Pennywise, THPS soundtracks. Any age and sex. Wild on stage. Planned rehearsal area: Amsterdam. DM if interested!... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Drummer Gezocht in Amsterdam (Noord-Holland)" door gebruiker op 09-09-2024, 135 keer bekeken.

Hi, Jeffrey/Reganto hier! Ik ben op zoek naar een (co)producer die in samenwerking mijn/onze liedjes kan/wil opnemen. Ik ben een singer-songwriter die Nederlandstalige pop/indie/vleugje hip hop liedjes schrijft. Door de jaren heen heb ik inmiddels 20+ liedjes geschreven en gecomponeerd op akoestische gitaar. Sinds kort heb ik besloten om mijn muziek een serieuze kans te geven. Het doel is om een aantal liedjes professioneel op te nemen en een EP te maken. Hier kan ik hulp... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Producer Gezocht in Rotterdam (Zuid-Holland)" door gebruiker op 09-09-2024, 164 keer bekeken.

Voor een nieuw geformeerde band zijn wij per direct opzoek naar een enthousiaste lead and backing vocalist (m/v). Ben jij diegene die ons wilt versterken en ook van doorpakken houdt, kom je uit de omgeving Amsterdam en ben je geinteresseerd? Aarzel niet en zend mij een bericht. Gegarandeerd Reactie!!!...... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Zanger/Zangeres Gezocht in Amsterdam (Noord-Holland)" door gebruiker op 09-09-2024, 163 keer bekeken.

Hallo rockers! Wij zijn op zoek naar een zanger/zangeres, die net als wij, in de 80’s/ 90’s hardrock zijn blijven hangen. Wij spelen covers en ook eigen werk. Er is al een aantal eigen nummers klaar die nog tekst nodig hebben. Een beetje hulp daarbij is welkom! We hebben een eigen oefenruimte waar ook opgenomen kan worden en zijn allen ervaren muzikanten. We spelen met veel plezier en een hoop lol en willen snel weer het... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Zanger/Zangeres Gezocht in Gorinchem (Zuid-Holland)" door gebruiker op 08-09-2024, 293 keer bekeken.

Wij zijn twee muziekvrienden (pianist en gitarist) die elkaar al meer dan 40 jaar kennen. Nu we wat ouder worden, leek het ons geweldig om een 50+ jazzbandje op te richten. We hebben nog weinig ervaring met jazz, maar wel veel (semi-professioneel) gespeeld in andere genres. Daarom zoeken we gezellige en ervaren muzikanten (drummer, saxofonist, bassist) die het leuk vinden om samen te spelen en de nadruk leggen op muziek en gezelligheid. Woon je in de... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Overige Muzikanten Gezocht in Tilburg (Brabant)" door gebruiker op 08-09-2024, 331 keer bekeken.

Wij zoeken een enthousiaste veelzijdig slagwerker voor ons gezellige orkest in Best. Symfonie Orkest Best is bemand met strijkers, houtblazers en koperblazers, een harpiste en een paukenist. Alle muzikanten van minimaal B-niveau uit Best en de regio zijn van harte welkom om zich aan te sluiten bij Symfonie Orkest Best (voor houtblazers bestaat een wachtlijst). Wij zijn een orkest voor jong en oud. Wij repeteren iedere zaterdagochtend.... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Percussionist Gezocht in Best (Brabant)" door gebruiker op 08-09-2024, 97 keer bekeken.

Wij zoeken een enthousiaste hoornist voor ons gezellige orkest in Best. Symfonie Orkest Best is bemand met strijkers, houtblazers en koperblazers, een harpiste en een paukenist. Alle muzikanten van minimaal B-niveau uit Best en de regio zijn van harte welkom om zich aan te sluiten bij Symfonie Orkest Best (voor houtblazers bestaat een wachtlijst). Wij zijn een orkest voor jong en oud. Wij repeteren iedere zaterdagochtend.... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Overige Muzikanten Gezocht in Best (Brabant)" door gebruiker op 08-09-2024, 70 keer bekeken.

Ben jij een (jazzy)zangeres die het leuk vindt om in een ontspannen setting samen muziek te maken? Ik, een (akoestische) gitarist die in het verleden in veel verschillende bands te heeft gespeeld ben op zoek naar een ervaren zangeres om een duo te vormen. Eventueel later kunnen we kijken of er ruimte is voor een trio/kwartet. Ik zou het fijn vinden om samen een repertoire op te bouwen waarin we ons beide muzikaal thuis voelen. Voor... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Zanger/Zangeres Gezocht in Vlaardingen (Zuid-Holland)" door gebruiker op 08-09-2024, 234 keer bekeken.

Hallo veelzijdige zangeres, Wat leuk dat je een nieuwe uitdaging zoekt en (weer) live wil optreden. Met jouw stem kunnen we alle kanten op, van unplugged tot het-dak-eraf feesten. Speel je toevallig ook een instrument? Dan ben je extra welkom. Je kan je agenda vrijmaken om meestal op zaterdagen en zondagmiddagen op te treden in heel Nederland. Je bent 30 tot ca 50 jaar jong, hebt eigen vervoer en veel energie. In eerste instantie doe je... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Zanger/Zangeres Gezocht in Leiden (Zuid-Holland)" door gebruiker op 08-09-2024, 275 keer bekeken.