Zangers/Zangeressen Gezocht
665 Advertenties in de categorie "Zanger/Zangeres Gezocht"
Onze Blues-Rock band is op zoek naar een 2e zanger(es) die zowel Lead als Backing vocals op zich wil nemen. We zijn in de huidige formatie( zangeres,2 gitaren, bas en drums) sinds 2 maanden bij elkaar en nog in opbouw. We repeteren iedere woensdag in een ruime, goed ingerichte, gehuurde zaal nabij het centrum in Nijmegen. Leeftijden zijn ruim boven de 50.... Lees meer »
Voor een nieuw op te richten funk/soul band zijn wij, een ervaren toetsenist, drummer, bassist en saxofonist die samen jarenlang in een eerdere band hebben gespeeld, op zoek naar een ervaren, donkere soulstem en een ervaren, funky gitarist. We beschikken over een eigen repetitieruimte in Leusden en willen ongeveer drie keer per maand repeteren. Ons doel is om snel een repertoire van twintig nummers of meer op te bouwen, zodat we ongeveer één keer per maand... Lees meer »
No Rush is op zoek naar een nieuwe zanger of zangeres om ons te versterken! We spelen een mix van blues, rock en funk, met een sterke focus op eigen composities. Daarom zoeken we niet alleen een krachtige stem, maar ook iemand die graag meeschrijft aan nieuwe nummers. Heb jij wat wij zoeken of ken je iemand die perfect in ons plaatje past? Stuur ons een berichtje en wie weet sta jij binnenkort samen met ons... Lees meer »
Hi, Wij zijn een coverband in de buurt van Den Bosch en zoeken een zanger(es) voor onze coverband. We spelen nummers van o.a.: - John Mayer - Eric Clapton - Dire Straits - … De band bestaat nu uit: - bassist - gitarist - orgel - drummer We spelen al een jaartje of 2 samen en hebben 1 optreden gehad (toen we nog met zanger waren) Voor info: +31614068540... Lees meer »
Enthousiaste band zoekt leadzanger/-zangeres. Ons genre is countryrock/Americana (o.a. Eagles, Tom Petty, CCR, Chris Stapleton, Neil Young) en de bezetting is momenteel twee gitaristen (waarvan er een de 2e/3e stem doet), een bassist, een drummer en een zangeres (2e/3e stem). Als je ook gitaar of toetsen speelt, zou het helemaal perfect zijn. De leeftijden lopen uiteen van 30+ tot 60+. Wij wonen allen in Noord-Holland en we oefenen om de twee weken in Wormerveer. Hoewel gezelligheid... Lees meer »
(LET OP: LIEFST 17 t/m 25 JAAR OUD) Sumire Hoi! Wij zijn Sumire en wij zijn op zoek naar een zanger/zangeres. Wij maken voornamelijk rock/metal, maar we zijn ook bereid om dit uit te breiden (denk aan soft rock, hard rock, heavy metal, nu metal). Wij bandleden halen vooral inspiratie van onder andere: The Warning, Muse, Foo Fighters, etc. Wij spelen vooral eigen nummers, maar ook een paar covers om de tijdelijke set op te vullen.... Lees meer »
Hey! Wij zijn op zoek naar een backingvocalist (m/v) voor onze reggae band. Vind je het leuk om gezellig te jammen, samen nieuwe dingen creëren en op te treden laat dan van je horen :) Good vibes only!! Lijkt het je leuk dan kunnen we hopelijk snel kennismaken. One love... Lees meer »
Hi! Wij zijn op zoek naar een zanger, liefst een die zich thuis voelt in de rocknummers van Jimi Hendrix en die overdag tijd zou hebben om te repeteren met uitzicht op het gezamenlijk willen regelen van optredens. Naast Hendrix songs spelen wij, drummer JAYRU?!, gitarist Christoffer en bassist Michel, die al wat langer samen spelen met z'n drieën, ook liedjes van andere bands en zijn wij sinds kort ook begonnen met het schrijven van eigen... Lees meer »
Hey everybody! We’re Caldera, a Heavy/Groove/Progressive Metal band from Eindhoven, and we’re on the lookout for a talented vocalist. Whether you’re rocking clean melodies, harsh growls, or both, we’d love to see what you can bring to our sound! Who We Are Genre: Heavy/Groove/Progressive Metal Location: Eindhoven, The Netherlands Experience: We have original material, covers, and a solid rehearsal/demo setup. What We Need Vocalist: Comfortable with heavy styles, open to diverse mix. Commitment: Ready to jam,... Lees meer »
Hou jij van muziek uit de 60s en 70s? dan zoeken wij JOU, want naast the Beatles spelen we ook nummers van de Golden Earring en the Doors. Ben jij de persoon die we zoeken? Bericht of bel dan snel voor meer informatie naar dit nummer: 0622301530 Leeftijdscategorie: tussen 16 en 18... Lees meer »
Best bekeken in "Zanger/Zangeres Gezocht"
- Ben jij de zanger die SliQ zoekt om hun comeback te maken?(1624 views)
- Beatles band zoekt zanger(1189 views)
- Zanger/Zangeres gezocht(627 views)
- PER DIRECT ZANGER/ZANGERES GEZOCHT!!!(555 views)
- Het is vrij simpel we zoeken een zanger/zangeres(466 views)
- Pop en rockcoverband Traveller zoekt zanger en zangeres(438 views)
- Wij drummer bassist en gitarist zoeken een fanatieke zanger(es) (427 views)