Zanger/Zangeres zoekt Band
378 Advertenties in de categorie "Zanger/Zangeres zoekt Band"
Hoi, Ik ben een enthousiaste twintiger met een passie voor muziek. Het lijkt mij enorm leuk om te zingen in een band. Ik luister zelf graag naar popmuziek/ indiemuziek en ik sta open voor een eigen sound en/of het coveren van bekende nummers. Ben jij op zoek naar een zangeres? Stuur dan zeker een berichtje. Lees meer »
Hoii ik zoek voor βn bandje waar ik in kan zingen en eventueel misschien ook nieuwe instrumenten zou kunnen leren spelen :) Een gezellig bandje die de genres pop of rock spelen. Ik ben zelf 16, dus als andere bandleden rond deze leeftijd zijn zou dat fijn zijn! Ik woon zelf in Heel maar ben ook af en toe bij mijn vader in Someren dus rond een... Lees meer »
Ik kan hier een standaard verhaal maken over muziek en dat zingen al jaren mijn passie is blablabla. Ik ga het echter anders doen... Dolgraag wil ik optreden als zangeres! Interesse? Hopelijk komen we in contact en kunnen we beeldmateriaal delen. Het is dat deze tekst tenminste 250 tekens moet hebben en ik dus toch nog even dit stukje vol moet... Lees meer »
Hoi, Ik zoek gezellige bandleden om een rockband (coverband) mee te starten in omgeving Zutphen. Ik zoek een zanger(es), drummer en gitaristen, liefst tussen de 23 en 35 (m/v), zelf speel ik bas. Welke muziek we gaan spelen kies ik graag samen met de bandleden uit, (zelf hou ik bv van Pearl Jam, Green Day, Fontaines D.C). Ik ben 27 jaar en heb... Lees meer »
Hi, ik ben op zoek naar een band/muzikanten om muziek te maken samen. Muziek is mijn grootste passie. Ik zing en speel piano vanaf kleins af aan. Ook probeer ik mijn eigen nummers te schrijven. Mijn favoriete artiesten zijn Alicia Keys, Norah Jones, Olivia Dean, Billie Eilish, Amos Lee, Amy Winehouse... Maar ik sta ook open voor andere... Lees meer »
Haiii, ben je op zoek naar een zangeres met podium ervaring en zijn jullie een gezellige en positieve band, laat dan een bericht achter. Ik ben een ervaren zangeres, wel een tikkeltje perfectionistisch. Ik ben wel het typetje lead maar ook ervaring in backing en meerstemmig. Groetjes Sabrina Lees meer »
Hoi! Ik ben Jade ik ben opzoek naar een producer onder de 20! Ik woon in Noord-Brabant, en ik hou heel veel van zingen, alleen snap ik niks van het producen kun jij goed producen? En samen met mij liedjes maken? Laat me het dan weten! Hopelijk tot snel! (Voorkeur vrouw/meisje) Lees meer »
Hoi Hoi Mijn naam is Sterre en ik ben op zoek naar enthousiaste muzikanten om samen een band mee te vormen. Ik zoek muzikanten tussen de 16-25 jaar oud. Zelf speel ik gitaar en zing hierbij. Graag speel ik pop, soul, country en eigen geschreven nummers. Het liefst zou ik 1a 2 x in de twee weken willen repeteren!! Ben jij die enthousiaste... Lees meer »
Best bekeken in "Zanger/Zangeres Zoekt Band"
- Zangeres met podiumervaring zoekt band(497 views)
- Verbindende zangeres zoekt stabiele, assertieve bandleden (433 views)
- Zangeres zoekt bandje/eenling ;)(422 views)
- Band gezocht! (370 views)
- Enthousiaste zangeres zoekt muzikanten(329 views)
- Wie mag ik upliften in de muziek!!(308 views)
- Zangeres zoekt band (307 views)