Zanger/Zangeres zoekt Band
378 Advertenties in de categorie "Zanger/Zangeres zoekt Band"
Ik ben Yvonne Willems en ben 44 jaar en zoek een leuke coverband. Ik heb als duo gezongen met een gitarist. En houd erg van zingen en samen bouwen naar een optreden. Wie durft het aan met mijn? Ik houd van veel verschillende soorten muziek van Amy Winehouse tot aan Motown en Hollands talig. Wil je weten wie ik ben neem.een kijkje op Instagram... Lees meer »
Hoii, mijn naam is Mally (18). Ik ben opzoek naar muzikanten om samen een band mee te vormen. Zelf zing ik en speel voornamelijk gitaar, ook kan ik enigzins een beetje piano spelen. Het genre dat ik speel is in de richting van pop, zowel Engels als Nederlandstalig. Het liefst zoek ik muzikanten ongeveer tussen de 16 en 25. Lees meer »
Ik hoop een lang gekoesterde droom uit te laten komen. Ik ben op zoek samen met een medemuzikant van mijn huidige band ( speelt zowel Bas als drums ) naar andere muzikanten om een UB40 tributeband te gaan starten. Dus nog op zoek naar een gitarist, toetsenist, of drummer, of bassist. Percussionist, eventueel blazers. Liefst ook muzikanten die... Lees meer »
Na een aantal jaren zangles en hier en daar een zangprojectje zit ik al een tijdje stil op het gebied van zingen. Ik ben een echte teamplayer. In het dagelijks leven ben ik niet heel serieus maar wel als het gaat om liedjes instuderen. Ik heb ervaring met tweestemmig zingen en vind dat ook leuk om te doen. Ik ben geïnteresseerd in veel genres... Lees meer »
Ik ben een 19 jarige zanger die houd van jaren 50 en 60 muziek denk aan: Frank Sinatra, Elvis presley, dean martin en chuck berry, dus waar ik vooral van hou is crooner en rockability muziek. Ik ben dus op zoek naar een band die dit soort muziek maakt en nog een zanger zoeken. mijn stem is een lage baritone maar nog net geen bass. voor vragen... Lees meer »
I'm a passionate singer and songwriter with a dynamic vocal range, performing music inspired by artists like Eddie Vedder, Johnny Cash, Seu Jorge, Bush, Gregory Porter, Elvis Presley, and Frank [Gebruik het contactformulier] it's smooth jazz, soulful ballads, or timeless classics, I bring heartfelt energy to every performance. I'm looking for a... Lees meer »
Hallo! Ik ben Femke, 26 jaar en woon in de buurt van Hilversum. Zelf ben ik sinds een tijdje bezig om mijn stem te ontwikkelen en mijn stijl te verbeteren. Ik zelf ben erg fan van disco en soul muziek. Earth Wind en Fire, Chaka Khan, Pointer Sisters, ABBA maar ben ook zeker fan van grote vrouwelijke sterren, Zoals Whitney Houston, Celine Dion,... Lees meer »
Hey I am a young German artist (19 years old) studying in Amsterdam and looking for a band/band members or generally someone who would like to make music/ write songs with me. I have been writing my own songs on the Ukulele, and have been lead singer of a band before which sadly desisolved recently. On the website below you can find my Spotify... Lees meer »
Hooi! Ik ben janina 25 jaar en woon in zeeland. [Gebruik het contactformulier] Al jaaren verdiep ik mezelf in zang en wil me graag verder ontwikkelen in deze branche! Ik kan goed variëren met mijn stem Denk aan opera tot en met rock. 80s 90s en de muziek van nu! Zowel hele lage tonen als hele hoge tonen dus ben er wel klaar voor om... Lees meer »
Heyyy, Ik ben Lieven, 27. Ik zing & speel piano/keys. Het lijkt me super vet om andere muziekanten te vinden met soort gelijke muziek smaak om muziek mee te maken. Lijkt me het coolst om eigen muziek te maken at some point, maar leuke covers kan ook (vind dan genre-bending wel interessant). Ik hou van wat meer melancholisch, dromerige muziek.... Lees meer »
Best bekeken in "Zanger/Zangeres Zoekt Band"
- Zangeres met podiumervaring zoekt band(497 views)
- Verbindende zangeres zoekt stabiele, assertieve bandleden (433 views)
- Zangeres zoekt bandje/eenling ;)(422 views)
- Band gezocht! (370 views)
- Enthousiaste zangeres zoekt muzikanten(329 views)
- Wie mag ik upliften in de muziek!!(308 views)
- Zangeres zoekt band (307 views)