Zanger/Zangeres zoekt Band
417 Advertenties in de categorie "Zanger/Zangeres zoekt Band"
Hallo allemaal, ik ben Kelsey 22 jaar oud en vroeger professioneel gezongen. Nu ben ik dit weer aan het oppakken en het leek me leuk om in een bandje mee te zingen. Ik hou van bijna alle genres; blues, soul, rock, indie, nederlands, 60s,70s, 80s. Leeftijd maakt voor mij niet heel veel uit, alleen zou in de buurt van omgeving leiden wel het best uitkomen ivm met beperkt vervoer! Als je dit ook leuk lijkt stuur... Lees meer »
Hi, I would be interested in singing with a band. I am 34 years old, a professional singer, with experience performing on stage. I like different genres, blues, blues-rock, pop, rock, folk, soul, funk. I moved here not so long ago, so I would like to do music again. A cover band or something special - everything is interesting for me. Location Eindhoven and surroundings. My name is Guzel Contact : guzelik033@gmail.com... Lees meer »
Hi, Mijn naam is Laila, ik ben 27 jaar en ik ben Social Worker van beroep. Sinds kleins af aan heb ik een passie voor dansen, zingen en springen. Tot nu toe heb ik mijn stem nog niet aan een specifiek genre kunnen koppelen, maar ik heb een lichte voorkeur voor jazz, R&B, soul en Pop. Dit is geen must, want ik sta open voor alles! Ik ben op zoek naar een (cover)band die het leuk... Lees meer »
Hoi, ik ben Thijmen, 25 jaar. Ik ben op zoek naar een band die graag samen oefent en open staat om af en toe kleinschalig op te treden. Voorkeur genre is alt rock of mix. Ik vind emotie in muziek vaak belangrijker dan of het wel of niet swingt, daarom zing ik vaak verschillende genres. Voorbeeld: The Line - Twenty One Pilots / Unsaid - Citizen Soldier / Renegades - ONE OK ROCK. Lijkt niks op... Lees meer »
Hallo. Andrea hier. Zangeres, 42 jaartjes jong. Ik ben op zoek naar een coverband die mij wil adopteren of muzikanten om samen een band mee te starten (hoewel ik van dat laatste minder verstand heb). Genres: alles wat er muzikaal is gebeurd vanaf de jaren 70 tot nu. Met uitzondering van Nederlandstalig, hiphop, disco, funk, punk. Denk dan bijvoorbeeld aan top2000 hits, of juist onbekende pareltjes. En dan alles in een lekker rock-sausje. Regio schagen/ Den... Lees meer »
Hoi! Ik ben Storm (21) en ik heb een mooie diepe basstem in huis. Ik speel zelf ook gitaar waarmee ik mezelf begeleid. Ik zoek muzikanten om samen Big-bang achtige swing muziek mee te maken. Niet je ding? Ik hou ook ontzettend van allerlei andere genres om samen lekker muziek van te maken/coveren. Van spaans tot portugees tot frans tot duits tot brits tot amerikaans tot nederlands. Mijn smaak/repertoire is breed. Ben ook geintresseerd in het... Lees meer »
Hoi! Ik ben Storm (21) en ik ben hard op zoek naar andere mensen om muziek mee te maken. Nu zing ik en begeleid ik mezelf met gitaar, maar ik ben ook bereid die dingen op te geven/andere instrumenten te leren. Ik maak muziek uit allerlei soorten genres die ik leuk vind. Veel pop/flamenco uit spanje, veel samba/pagode uit Brazilie, veel oude chansons uit frankrijk en veel moderne indie uit duitsland. maar ook gewone popmuziek in... Lees meer »
Ik zoek een metal band waar ik als bruller los kan gaan. Als gitarist kan ik ook meedenken in het schrijven van nummers als gitarist. Voorkeur gaat uit naar herrie in de richting van Pantera, Throwdown lamb of god machine head etc. leeftijd tussen 30/50 en omgeving arnhem/nijmegen. cheers \m/... Lees meer »
Hi muzikale lezer! Ik ben Ciel uit Amsterdam en heb in meerdere bandjes gezongen, mijn laatste band was vlak voor corona. Ik ben op zoek naar een leuke band die houdt van gezelligheid, maar ook van samen iets moois neerzetten. Uiteindelijk sta ik het liefst op het podium, maar repeteren geeft me ook al veel energie! Qua genre heb ik een brede smaak, met een lichte voorkeur voor wat oudere nummers en Nederlandstalige muziek. Mijn guilty... Lees meer »
Het lijkt mij leuk om een band te vormen met amateur muzikanten die bijvoorbeeld eens per twee weken samen willen spelen. Ik zing vooral pop (misschien rock), maar ik sta ook open om samen te kijken naar de mogelijkheden. Zelf ben ik 25 jaar en woon ik in Utrecht. Ik zoek medespelers rond die leeftijdscategorie die in Utrecht willen oefenen. Tips zijn ook altijd welkom!... Lees meer »
Best bekeken in "Zanger/Zangeres Zoekt Band"
- Zangeres zoekt band/muzikanten(727 views)
- Enthousiaste zangeres zoekt band(512 views)
- Medemuzikanten gezocht;(440 views)
- **Gezocht: Muzikanten voor een Cruise Band**(435 views)
- Zangeres (20) zoekt band(418 views)
- Zanger op zoek naar coverband(405 views)
- Zangeres zoekt één of meerdere muzikanten om samen muziek mee te maken(393 views)