Bassist gezocht en Bassist zoekt Band

649 Advertenties in de categorie "Bassist gezocht en Bassist zoekt Band"

Ben jij die semi-professionele contra-bassist die zin en tijd heeft voor een nieuwe bigband, dan zijn wij op zoek naar jou! Onze huidige bassist heeft aangekondigd te gaan stoppen. Dat betekent dat er een plek vrij komt in de ritmesectie. Heb je ervaring met het maken van jazzmuziek en het spelen in een bigband? Neem gerust contact op met onze bandleider/dirigent Hein Buying als dit iets voor jou is. Wie weet speel je binnenkort een keer... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Arnhem/Zevenaar/Giesbeek (Gelderland)" door gebruiker op 11-03-2025, 151 keer bekeken.

Guitarist looking for a bass player to solidify ideas, own music, jam start and later add a drummer. Style of music porcupine tree, pineapple thief, psychodelic american roots, indie and all other generes open. Live in Zwijndrecht and have small studio that can be used. Age not an issue for me.... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Zwijndrecht (Zuid-Holland)" door gebruiker op 09-03-2025, 167 keer bekeken.

Volgens mij zoek ik naar een speld in een hooiberg, maar ik waag het er toch een keer op. Ik zoek mede-muzikanten die net als ik het podium op willen en zo gek als een deur kunnen zijn. Doel is om naast 'leuke' muziek te maken, een aardig showtje op te gaan zetten. Inspiratie waar ik aan denk? - Rob Zombie - Hamatom - Rammstein - Slipknot - Marilyn Mason - Limp Bizkit Denk aan vuur,... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Zoekt Band in Heerlen (Limburg)" door gebruiker op 08-03-2025, 118 keer bekeken.

Wij (zanger, drummer en gitarist) zoeken een bassist om samen een nieuwe coverband op te starten. Wij zijn een groep jongeren die samen met andere leeftijdsgenoten rond de 20/30 iets gaafs willen opbouwen. Het genre wat wij het liefst spelen zal richting de rock/pop kant zijn maar iedereen zal evenveel input hebben in wat er gespeeld wordt. Ook lijkt het ons leuk om later te gaan kijken naar eventueel wat eigen werk. We zoeken iemand die... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Alkmaar (Noord-Holland)" door gebruiker op 08-03-2025, 140 keer bekeken.

Oldies band met repertoire zoekt bassist Wij, drummer/zanger, toetsen/zanger, gitarist Zoeken een bassist (vocals altijd welkom) Ons repertoire omvat tot nu toe 25 popsongs en we bouwen verder. Enkele namen: Steve Miller, ARS, Ben l’Uncle Soul, Kinks, Doors, 10CC, CCR, Stones, Beatles, Radiohead, Paul Weller... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Alkmaar/Hoorn (Noord-Holland)" door gebruiker op 07-03-2025, 238 keer bekeken.

Hoi ik ben pascal een 20 jarige jongen die al een aantal jaartjes ervaring heeft op de klassieke gitaar. Nou besef ik mij dat er in een band niet echt ruimte is voor dit instrument en aangezien ik elektrische gitaar niet fijn vind ben ik bas aan het leren spelen. Ik zoek nu mensen om mee te jammen en vooral om zo snel mogelijk nog beter te worden met de bas. Interesse stuur een email naar:... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Zoekt Band in Rotterdam (Zuid-Holland)" door gebruiker op 06-03-2025, 107 keer bekeken.

Hey, I'm Harry - been in bands before, in Cardiff and Newcastle, and looking to get into it again. I've written songs and enjoy working on original songs from other people too Check out my profile for influences, main idea is to do rock with a punk/funk bite but a major key, full sound. Open to taking it quite a few ways, but have some songs ready to work on too... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Zoekt Band in Weert (Limburg)" door gebruiker op 04-03-2025, 89 keer bekeken.

Hi! Ik (drummer / toetsenist / 33jr) ben op zoek naar gepassioneerde en creatieve muzikanten om nieuw materiaal mee te schrijven. Op https://soundcloud.com/itsginjo kun je horen waar ik me mee bezig houd, maar dit hoeft zeker niet de richting te zijn die we op moeten gaan. Voorkeur gaat uit naar indie/rock/electro. Als je zelf wat demootjes, opzetjes of ideetjes hebt hoor ik het graag :)... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Rotterdam (Zuid-Holland)" door gebruiker op 04-03-2025, 172 keer bekeken.

Zanger/gitarist zoekt bandleden voor energieke punk/rockband Hey ik ben Stan 19 jaar oud.Ik ben op zoek naar mensen die samen muziek willen maken en samen willen groeien richting iets vets. Zelf speel ik gitaar en ben bassist in een andere band dus heb al wat podium ervaring.De stijl is vooral punk, maar het kan varieren van grunge tot alternatieve rock of zelfs wat anders. Ik zoek mensen tussen de 18 en 25 jaar oud. De band... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Zutphen (Gelderland)" door gebruiker op 01-03-2025, 90 keer bekeken.

Het gospelcombo in Borger is op zoek naar een bassist die met ons mee wil spelen. We begeleiden ongeveer 10 kerkdiensten per jaar met zowel klassieke-, als gospel- en popliederen. De repetities zijn op dinsdag- of donderdagavond. Speel jij basgitaar en hou je van gospelmuziek, kom dan een keer langs om te kijken of het wat voor je is! Het combo bestaat momenteel uit een pianist, gitarist(en), saxofonist, drummer en zangeressen. Kun je zelf geen basgitaar... Lees meer »


Geplaatst in de categorie "Bassist Gezocht in Borger (Drenthe)" door gebruiker op 28-02-2025, 151 keer bekeken.