Gitarist zoekt band voor Americana/Rockabilly stijl muziek (Kampen (of daarbuiten))
Ik ben op zoek naar een zanger(es), (contra)bassist en drummer die interesse hebben om muziek te maken in de stijl van Eilen Jewell. Contra staat tussen haakjes, want dat past qua stijl het beste, maar is ook veel gedoe. :-)
Aanvankelijk had ik ook een zangeres, vandaar dat ik een vrij specifiek beeld heb van de band (zij is tijdelijk gestopt), maar iets anders in dezelfde straat is ook prima.
De stijl hangt een beetje tussen Roots, Americana, Jazzy, Swing, Blues met Rockabilly invloeden.
Het stijltje waar ik op wil mikken is te horen in de volgende nummers van Jewell, check maar even op Spotify.
Voorbeelden:
Green River
Rain Roll in
Rio Grande
It's Your Voodoo Working.
Ik heb zelf apparatuur die makkelijk uitbreidbaar is, de basis is de EV Evolve 50. Ook heb ik een groot netwerk, waardoor we wel op aardig wat optredens kunnen rekenen.
Het idee is om lekker compact en beheerst te kunnen spelen op veel plekken, kleine cafetjes op festivals, op straat. Denk ook aan een setting met bijvoorbeeld alleen een snare of cajon ala Stray Cats.
Het doel is serieus en regelmatig optreden. We zoeken een repertoire dat voor ons als muzikanten interessant is, maar dat ook een algemeen publiek weet te vermaken. Dus bijvoorbeeld ook door bekende covers in een wat meer credible jasje te gieten. En met wat meer Rock 'n Roll georienteerde nummers is het ook leuk het publiek op de dansvloer te krijgen.
Enige ervaring, zelfredzaamheid en discipline is wel vereist met betrekking tot het instuderen van de nummers. Ik wil zo snel mogelijk optreedklaar zijn.
Qua leeftijdscategorie hebben ik geen voorkeur, maar ergens tussen de 25 en 50 sluit wellicht het beste aan. Contact opnemen mag ook via: 06-15881944.
(Deze advertentie is wat upgedate, aangezien ik aanvankelijk samen met de zangeres een band zocht, haha. Nu sta ik er alleen in, dus heb ik ook een zanger of zangeres nodig.)