60+ zang/git gezocht voor recreatief muziek maken regio Rotterdam Zuid (Rotterdam)

β˜† β˜… 3

Categorie: Zanger/Zangeres Gezocht in Rotterdam (Zuid-Holland) op 21-02-2026, 148 keer bekeken.


Advertentie:

Haihai ik woon sinds kort in de Hoeksche Waard (regio Rotterdam zuid) en zoek mensen om regelmatig muziek mee te maken in een gezellige ontspannen sfeer. Leeftijdscategorie: bij voorkeur tussen de 60 en 70 (zelf ben ik 66).

Wat gaan we doen?
-Covers; bekende of minder bekende songs van onze 'helden van vroegar'! (Wie dan? Dat is nog nader overeen te komen!)

Waarom gaan we het doen?
omdat het superleuk is om gezamenlijk te musiceren, ergens aan te werken, in een gezellige ontspannen sfeer! (Toch? Of zit je liever achter de geraniums?)
Optreden is geen doelstelling (nou ja, misschien af en toe eens, op een feestje of zo) Voor het vergaren van eeuwige roem en applaus heb ik overigens wel een prima alternatief, namelijk het maken van mooie geluidsopnamen! Stuur ze aan vrienden en familie, en incasseer vele complimenten, oe's en ah's!

Waar gaan we het doen?
Bij mij thuis heb ik een huiskamer/studio setting waar veel kan; die kost nix, en er is gratis parkeerruimte.

Hoe hard mag het?
Wat ik eigenlijk wil vermijden..... zijn onnodige decibels. Ik woon vrijstaand dus er kan hier best wat, maar een standaard akoestisch drumstel is in een huiskamersetting al snel erg hard. Mijn voorkeur gaat daarom uit naar andersoortige ritmische begeleiding, met een lager- of regelbaar volume, zoals cajon, of e-drums, of meespelen met een geprogrammeerde drumtrack.

Met WIE gaan we het doen?
Ik zoek zowel vocalisten, als mensen die (ook) gitaar, toetsen, of een ander instrument kunnen bespelen (eigenlijk dus ALLES behalve bas, want dat speel ik graag zelf :). Ervaring, een gezellige persoonlijkheid en een brede muzikale smaak strekken tot aanbeveling! :) (geen beginners svp)

Stijl: populair/covers, overwegend rustige/mooie popsongs. De stem van de nog te vinden leadzang (m/v) zal in belangrijke mate bepalend zijn welke songs zich goed lenen om te coveren. Uitvoering kan variΓ«ren van een zo goed mogelijke kopie van het origineel tot aanpassing van het arrangement naar een 'eigen versie'). Zelf ben ik ook een grote fan van mooie meerstemmige zang zoals bijv. in veel Eagles nummers voorkomt.

Frequentie: bijv. 1x per 2 weken, bij voorkeur in de middag (in het weekend of doordeweeks)

Interesse? neem gerust even contact op voor meer info! Groetjes Fred

Geplaatst door: Fred9999

Delen: