Allround coverband Fifty Five zoekt trompettist ('S-HERTOGENBOSCH)
T.b.v. uitbreiding van onze blazerssectie (nu alleen nog sax) zijn wij, de Bossche allround coverband Fifty Five, op zoek naar een trompettist.
Wij komen allen uit Den Bosch, spelen sinds nov. 2022 samen en zijn gem. 50+. Wij spelen een zeer gevarieerd repertoire met vooral nummers uit de 70’s, 80’s en 90’s. Zie Youtube link voor een impressie. Wij repeteren 1x in de 2 wk op donderdagavond in Vught van 19.00 - 23.00 uur. Optreden doen we zo’n 4 tot 5x per jaar. Bij ons staat gezellig samen muziek maken centraal. We blijven voortdurend werken aan onze sound, met als doel een herkenbare identiteit en een gevarieerd repertoire dat een breed publiek aanspreekt. Enthousiasme en speelplezier staan hierbij voorop.
Dankzij de brede bezetting (8p) kunnen wij verschillende muziekstijlen spelen. Het repertoire varieert van rustige ballads tot energieke disco, rock, pop en blues. Ook Nederlandstalige nummers maken deel uit van onze optredens. Spreekt het je aan, dan reageer svp zodat we je mogelijk uitnodigen voor een (kennismaking(s)auditie.
Of wil je ons zien optreden? Dan kan op 18 mei in de Smelt in Maarheeze of/en op 27 juni in de Elzenburg in Vught. Op 25 oktober staat een optreden gepland tijdens 'Bij ons op de Misse' in De Kentering, Rosmalen.