(Beginnende) Band gezocht die achtergrond-/zangeres zoekt (Breda)

β˜†

Categorie: Zanger/Zangeres Zoekt Band in Breda (Noord-Brabant) op 17-04-2026, 80 keer bekeken.


Advertentie:

Hallo, ik ben Sheila (26) ik zing ontzettend graag en heb eindelijk mijn stoute schoenen aan getrokken om de stap te nemen om verder te gaan met zingen dan thuis.

Ik heb nog geen ervaring, en ben ook nog lerende. Maar ben erg gemotiveerd om ervaring op te doen, en het uiterste uit me stem te halen. Ik ben leergierig en sta open voor een uitdaging.

Ik hoop een (Beginnende) band te vinden die een achtergrond zangeres of zangeres zoekt en ervaring niet perse als een vereiste ziet.

Maar de motivatie en de passie/liefde voor muziek ook belangrijk vind.
De passie en liefde voor muziek heb ik namelijk genoeg :)

Of het lijkt me leuk om iemand te vinden die ook liefde heeft voor muziek en het leuk vind om samen muziek te maken. En wellicht van elkaar kunnen leren.

Ik heb een paar zanglessen gehad en daarin is mij verteld dat ik een semi-sopraan ben met potentie tot een sopraan. Zoals ik aan gaf ben ik nog lerende, en krijg ik op het moment les van mijn moeder die ook muzikaal is (Jarenlang zangles gehad en meerdere instrumenten gespeeld).

Qua genres zing ik graag Adele, Tina Turner. Maar ook Bon Jovi, U2 en Keane. En eigenlijk nog veel meer, mijn muzieksmaak is erg breed.

Ik ben woonachtig in Etten-leur, dus zoek ook iets in de omgeving Etten-leur, Breda/ Roosendaal of Tilburg. Een stukje verder rijden dan deze gemeentes is ook niet erg, aangezien ik zelf vervoer heb.

Op mijn profiel heb ik een audio geplaatst wat een sneek peak geeft van mijn stem. Ik heb geen professionele apparatuur ter beschikking, dus heb mijn best gedaan om mijn stem het best mogelijk over te laten komen.

Als je vragen hebt, of je hebt een leuke aanbieding, stuur mij gerust een berichtje.

Geplaatst door: Sheila26noord-brabant

Delen: