Deathmetal Vocalist zoekt Deathmetal band (Hoorn)
Hi,
Ik ben metal-zanger (growls, screams) en zoek een Deathmetal band, bij voorkeur (melodic) old-school maar is geen must, graag met enige ervaring en op z'n minst semi-professioneel niveau, mogelijk al of in de toekomst ook met optredens en muziekproducties. Ik sta ook open voor het oprichten van een nieuwe band.
Ik heb 20 jaar ervaring met bands, optredens en albumproducties en ben sinds enkele jaren bezig als composer en producer van eigen werk in mijn homestudio.
Op dit moment ben ik zanger en leadgitarrist van Nafearya (materiaal te vinden op Spotify, Youtube, Facebook, Instagram...) maar ben als vocalist op zoek naar een nieuwe deathmetalband. Ik zit zelf in de regio Hoorn maar alles wat eromheen in ca. 45 minuten met de auto bereikbaar is, is prima voor mij.
Zijn jullie een gezellige band met onderling respect voor elkaar en ruimte voor creativiteit? Dan lijkt het me erg leuk om kennis met jullie te maken. π€π€π€