Profiel van Gita-Anna (Zanger/Zangeres)

β˜† 25 keer bekeken

Introductie

Ik ben Gita-Anna,

Van origine kom ik uit het Brabant maar ik ben 6jr geleden voor de liefde naar Noord-Holland verhuisd.
Ik ben 27 jaar en moeder van een heerlijke dochter van 1.5

Mijn leven lang ben ik al bezig met muziek en musicals, en als klein meisje mocht ik al een hoofdrol vertolken in een uitverkochte schouwburg te Tilburg.

Daarna ben ik mezelf op het acteren gaan richten. Maar sinds een jaar of 6 ben ik weer vol de muziek in gegaan. Maar na de geboorte van mijn dochter 1.5jr terug heb ik besloten om alles eruit te halen wat er voor mij in zit.

Momenteel heb ik meerdere songcontests gewonnen en aardig wat optredens achter de rug. Alleen met cover songs, voornamelijk ballets. Daar de professionals uit het vak krijg ik nu het advies om echt door te pakken en eigen nummers uit te brengen om mijn eigen identiteit te realiseren.

En daarvoor zoek ik momenteel songwriters die samen met mij succes willen behalen. Ook zal een goed gitarist of pianist geen overbodige luxe zijn.

Hopelijk tot snel,

L

Bespeelde instrument(en)

Website:

https://www.youtube.com/channel/UCLwNQCjg0QQLG6Q7VuDiNIQ

Advertentie(s) van deze gebruiker