Profiel van Erzike1918 (Zanger/Zangeres)
Introductie
Mijn naam is Esther, 46 jaar jong en ik ben al vanaf klein meisje verzot op zingen. Ik heb in verschillende amateurbands gezongen, zowel lead als backings.
Met mijn zus heb ik een paar jaar semiprofessioneel regelmatig opgetreden als Sister Time. Hierbij zongen en dansten wij niet alleen, maar was entertaining, kleding en decor ook belangrijk.
Ook heb ik een paar keer met professionele jazzartiesten mogen optreden met voornamelijk easylistening muziek. Verder nog een jaartje in een musicalgroep gezeten (hier lag niet echt mijn passie).
Het laatste jaar val ik af en toe in bij een leuke band uit Duitsland. Funk, soul, disco en rockmuziek. Veel muziek uit de jaren 70 en 80. Hier begon het ook echt weer te kriebelen, maar regelmatig repeteren in Duitsland vind ik te belastend. En zo ben ik begonnen met het opzetten van een eigen band in mijn eigen omgeving Meppel. Wij zijn nog op zoek naar een zanger en een gitarist en dan is de band compleet.
Bespeelde instrument(en)
- Vocalen
→ bekijk alle zangers/zangeressen advertenties