Profiel van Annemieke Peene (Zanger/Zangeres)
Introductie
Hi!
Ik ben Annemieke, 25 jaar oud, woon in Utrecht en zing. Sinds 1,5 jaar doe ik dat in een funk/jazz/lounge band en daarnaast houd ik me bezig met het schrijven van eigen nummers. Ik werk sporadisch met een paar muzikanten samen om daar nummers van te maken.
Wat zing ik zoal: Jazz, pop, funk, soul, singersongwriters stuff... Enkele inspiratiebronnen: Lianne La Havas, Jamie Cullum, John Mayer, Ella Fitzgerald, Madeleine Peyroux, Eefje de Visser.
Mijn stemgeluid is warm en leent dus goed voor jazzy nummers, maar ik vind veel genres interessant. Het gaat om het nummer, dat pakt me of niet. Dat zit in de energie, de spanning, de sfeer.
Het lijkt me gaaf om nieuwe muzikanten te ontmoeten, die ook wel van experimenteren houden, om te kijken of we samen toffe muziek kunnen maken.
Wie weet tot ziens!
Annemieke
Bespeelde instrument(en)
- Vocalen
→ bekijk alle zangers/zangeressen advertenties