2973 advertenties gevonden


Drummer » Gezocht » Overijssel

Muzikanten gezocht voor ambitieus coverproject

Voor ambitieus coverproject zoeken gevorderde zanger en gitarist jonge, dynamische muzikanten (drummer, bassist en toetsenist). Geen 'standaard' commercieel repertoir. Stijl: Paolo Nutini, John Mayer, Neil Young en the Killers. Oefenruimte in Enschede.




Zanger / Vocalen » Gezocht » Brabant

ZANGER GEZOCHT voor Soul/ Disco/ dance-classics

Wij Soul Supreme zijn een 12 koppige disco,soul dance classics band, en we zijn op zoek naar een echte zanger frontman. Wij zoeken iemand in de leeftijd van +/- 24 tot 35 jaar uit de regio Eindhoven/Tilburg/Denbosch. Wij maken muziek voor ons plezier en niet voor het geld. Zoek jij een gezellige en leuke band en een paar keer per jaar optreden is voor jou meer dan genoeg, laat dan snel iets van je horen. Op onze site kun je ons live zien en horen. www.soulsupreme.nl Tel: 06-48795197( kees)



Drummer » Gezocht » Zuid-Holland

Drummer m/v gezocht

Nederlandstalige Pop/Rockband G&vPdB (werktitel)met repertoire, ambitie en doorzettingsvermogen
zoekt een creatieve en veelzijdige drummer met
de nodige ervaring en het juiste karakter.
Een goede tweede stem zou leuk zijn, maar liever
een paar goeie oren. Wij gaan voor een volle
agenda, dus heb je nog een gaatje en zin om er
wat van te maken dan horen we graag van je.




Drummer » Gezocht » Limburg

Deathbox zoekt drummer

Deathbox is opzoek naar een nieuwe drummer. Onze stijl is momenteel death/metal/hardcore nummers zijn te beluisteren op
www.myspace.com/deathboxmetal

Wij verwachten van jou dat je beschikt over een fatsoenlijke drumkit, veel motivatie en natuurlijk de benodigde vaardigheden (geen beginners)

We zijn momenteel bezig met het promoten van onze gloednieuwe promo Rebuilding the monolith en hopen vanaf September weer de nodige zalen en cafes af te breken met jou.

rickcaris@hotmail.com



Toetsenist » Gezocht » Groningen

jazzpianist, saxofoon, contrabas

Gitarist zoekt jazzpianist voor het spelen van jazzstandards uit de realbooks. Eventueel uitbreiden tot combo met sax en bas. Doel: 40 optredens per jaar.
Cooljazz en bebop, dus géén dixieland.
Niveau: plm. eerste of tweedejaars conservatorium.